top of page
Dr.pen Banner.png

  Welcome to Dr.pen Store

  Welcome to Turkey's most comprehensive Dr.pen store. You can find all kinds of dr.pen devices and needles in our store. We are the importer of the products we sell, we provide spare parts and service. You can get support from 0850 255 42 42. Do not hesitate to call us for any questions.

  Nasıl Çalışır
  Dr Pen Auto Microneedle Sistemi, cildinizi sıkılaştırmayı, kaldırmayı ve gençleştirmeyi amaçlayan devrim niteliğinde bir mikro iğneleme cilt bakım cihazıdır. Mikro iğnelemenin etkinliği üzerine birçok çalışma yapılmıştır. Lütfen buradan okuyun.

  Dr Pen, evde veya bir tıp doktoru ile klinikte kullanılmak üzere tasarlanmış bir el cihazıdır.

  Mikro iğneleme ile hangi cilt bakım sorunları tedavi edilebilir?

  Ayda bir kez evde mikro iğneleme yaparak aşağıdakilerin görünümünü iyileştirebilirsiniz: 

  • İnce Çizgiler

  • Yara izi

  • Gevşek Cilt

  • Çatlaklar

  • Hiperpigmentasyon ve Düzensiz Cilt Tonu

  • Düzensiz Cilt Dokusu

  • Donuk Cilt Tonu

   

  MİKROİĞNELEME KALEMLERİNİN CİLT SORUNLARININ TEDAVİSİNDE FAYDALARI
  Dr. Pen mikro iğneleme kalemleri, akne izi, elastikiyet kaybı, genişlemiş gözenekler ve cilt pigmentasyonu dahil olmak üzere bir dizi yaygın cilt sorununu hedefleyerek cildinize arzu ettiğiniz ışıltıyı verebilecek güvenli ve etkili bir non-invaziv tedavi sunar. Mikro iğneleme kalemleri daha pürüzsüz, daha net ve daha genç görünen bir cilt elde etmenize yardımcı olabilir. Düzenli kullanımla, gelişmiş cilt dokusu, yaşlanma belirtilerinin azalması ve daha parlak, daha eşit bir cildin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  NEDEN MİKROİĞNELEME?
  Yaşlandıkça, vücudumuzun doğal yeni cilt hücresi büyüme süreci yavaşlar ve kolajen ve elastin üretimi azalır. Daha az kolajen ve elastin ile ince çizgiler, kırışıklıklar ve koyu lekeler daha belirgin hale gelir. Serumlar ve kremler gibi cilt bakım ürünleri cildin dış katmanını nemlendirmeye yardımcı olurken, daha görünür sonuçlar için cildin daha derin katmanlarına nüfuz etmek gerekir. İşte bu noktada mikroiğneleme tedavisi devreye girer. 

  Dr. Pen mikroiğneleme kalemleri, ciltte mikro kanallar oluşturmak için ultra ince iğneler kullanır, bu da serumların ve aktif bileşenlerin daha derine nüfuz etmesini sağlar. Mikroiğneleme tedavisi ile cilt bakım rutininizden normalden daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Kolajen ve elastin üretimini uyararak, mikroiğneleme cilde sıkılık ve elastikiyet kazandırmaya, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya ve cilt dokusunu ve tonunu iyileştirmeye yardımcı olur.

  MİKROİĞNELEME NE İŞE YARAR?
  Mikroiğneleme, ciltte mikro kanallar oluşturmak için ultra ince iğneler kullanan non-invaziv bir tedavidir. Bu mikro kanallar cildi hafifçe 'yaralar' ve bu da cildin doğal iyileşme tepkisini tetikler. Bu yanıt, kolajen ve elastin üretiminde bir artışı içerir; bu da cilde elastikiyet, esneklik ve genç, canlı bir 'ışıltı' kazandırmanın yanı sıra dokusal düzensizlikleri, pigmentasyonu ve daha fazlasını iyileştirir. Mikroiğneleme yüzünüzdeki, göz altı bölgenizdeki, dudaklarınızdaki, boynunuzdaki, göğsünüzdeki, ellerinizdeki ve vücudunuzdaki (uyluklar ve kalçalar gibi) cildin görünümünü iyileştirebilir. Mikroiğneleme, cildin doğal iyileşmesini ve gençleşmesini teşvik ederek daha pürüzsüz, daha net ve daha genç görünen bir cilde kavuşmanıza yardımcı olabilir.

  MIKROİĞNELEME TEDAVISI NE KADAR TUTAR?
  Mikroiğneleme tedavisinin maliyeti genellikle akla gelen ilk sorudur. Mikroiğneleme tedavisinin maliyeti, evde veya eğitimli bir profesyonel ile bir salonda yapılması arasında seçim yapmanıza bağlıdır.

  Salon içi mikroiğneleme, eğitimli cilt bakım uzmanları tarafından gerçekleştirilme avantajı sunar ve yeni başlayanlara daha fazla güven verebilir. Bununla birlikte, salon içi tedavilerin dezavantajı maliyettir. Düzenli seanslar hızla pahalı hale gelebilir. Öte yandan, orijinal Dr. Pen mikroiğneleme kalemi gibi aletlerle evde mikroiğneleme, bireylerin benzer faydaları daha düşük bir fiyata elde etmelerini sağlar. Profesyonel ve ev kullanıcıları için mevcut olan birçok kaliteli Dr. Pen cihazı ile, kişi mikroiğnelemeyi bütçesini sarsmadan gerektiği sıklıkta rutinine ekleyebilir.

  MİKRO İĞNELEMEDEN NE KADAR SÜRE SONRA SONUÇLARI GÖRÜRSÜNÜZ?
  Sonuç, cilt iğneleme tedavisinin en çok beklenen yönüdür ve genellikle mikro iğneleme öncesi ve sonrası fotoğrafları çok ilgi çekicidir.

  Bir mikro iğneleme tedavisinden sonra cildin iyileşme tepkisinin tamamen harekete geçmesi yaklaşık yedi gün sürer. Bu süre zarfında, tedavi edilen bölgede iyileşmeler fark edeceksiniz. Cilt iyileşmesinin tam döngüsü yaklaşık 4-6 hafta sürer. Bu süreden sonra, iyileşmenin devam etmesi için başka bir mikro iğneleme kalemi seansı yaptırmayı planlayabilirsiniz.

  MİKROIĞNELEME KALEMLERİNİN MALİYETİ NE KADAR?
  Dr. Pen, mikroiğneleme uzmanı bir marka olarak, çeşitli uzmanlık seviyelerine ve kullanım amaçlarına hitap eden bir dizi mikroiğneleme kalemi hazırladı. Bu farklılaşma, bireysel ihtiyaçlara göre optimum sonuçlar sağlar. Teknolojiyi daha erişilebilir kılmak için çeşitli fiyat aralıklarına olanak sağlar.

  Eastmedikal.com'da Dr. Pen mikroiğneleme kalemlerinin neredeyse tüm modellerini satıyoruz; Dr. Pen M8S mikroiğneleme kalemi, Dr. Pen A9 mikroiğneleme kalemi, Dr. Pen M8 mikroiğneleme kalemi, Dr. Pen A6S mikroiğneleme kalemi, Dr. Pen A6 mikroiğneleme kalemi, Dr. Pen X5 mikroiğneleme kalemi, Dr. Pen A7 mikroiğneleme kalemi ve Dr. Pen M5 mikroiğneleme kalemi.

  dr.pen CE.png