top of page
Özet Mimar
03.jpg

HAKKIMIZDA

EAST MEDİKAL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ; 2015 yılından bu yana Güzellik Salonu malzemeleri ve cihazların ithalat ve ihracatı ve üretimi noktasında faaliyet göstermekte olup, buna ilişkin birçok cihaz ve malzemenin Türkiye’ deki en büyük, en kapsamlı toptancısı/tedarikçilerinden biridir.

Sektörde yenilik ve güvenle birlikte anılma başarıları ile güzellik salonlarının, estetik merkezlerinin, hastanelerin, dermatoloji uzmanlarının, toptan ve perakende satış gerçekleştiren firmalarının ihtiyaç duyduğu tüm yenilikleri bünyesinde barındırmaktadır.

 

Ürünleri dünya teknoloji devlerinin üretim üssü Çin’den temin etmekte ve distribütörlüğünü üstlendiği güvenilir markaları, müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

 

Aynı zamanda Çin’de de kendi markaları ile üretim yapan EAST MEDİKAL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kalitesini her geçen gün daha fazla müşterisi ile tanıştırmakta ve kaliteli iş anlayışı ve yüksek teknolojisi ile müşteri memnuniyetini temel alarak hizmet vermektedir.

 

Fikri mülkiyet hakkına önem veren müvekkil, sahip olduğu fikri mülkiyet hakları ve bu kapsamda almış olduğu ödülleri ile sektörde her zaman bir adım öndedir.

East Medikal Logo.png
Careers
Modern Ofis

Marka Tescillerimiz

EAST MEDİKAL.png
G8 TESCİL.png
ARTHOBY MARKA TESCİLİ.png
NEW TURBO 8G MARKA TESCİLİ.png
8G  MARKA TESCİLİ.png
TODO MARKA TESCİLİ.png
GUNEYS MARKA TESCİL.png

PAZARYERİ 
MAĞAZALARIMIZ

LosPYfjaz1pOL-I3XCTroj4vQVxfsF5629nzPJM4
LosPYfjaz1pOL-I3XCTroj4vQVxfsF5629nzPJM4
uXgibx_R_400x400.jpg
b_692019onV8IsRcrKRVdGE5rhbAOPLoZ.png
BhPzKTg6fAjVpAmmcjk3Ev0AoP4nLRqaM8znAAd6SN0-OIn11VCYUYPbh9oJBDbi_3c.png
Pazarama Logo.png
hepsiburada-logo-1024.png
çiçeksepeti-extra-logov2.png
bottom of page