top of page

EAST PRO 1200W DIODE LAZER

Stok kodu: EA2030

la calificación promedio es 4.5 de 5, basada en 150 votos, İnsanlar bayılıyor

YENİ MODEL EAST PRO DIODE LAZER 1200Watt  808NM

 

Diode lazer sayesinde vücut derisinde geçmişte veya işlem sırasında yaşanabilecek bir leke durumunun oluşması önlenebilir. Bunun haricinde bu •lazer türünün bir diğer özelliği ise koyu cilt tabanlı deri yapılarında daha fazla etki göstermekle birlikte, hemen hemen tüm cilt tiplerinde yüzde doksana yakın bir başarı sonucu verebilmektedir. Diode lazerler, birçok lazer cihazlarına oranla dalga boyunu daha da derine indirerek, tüy işlemlerinde daha da etkili sonuç bırakmaktadırlar. Bu lazer cihazının bir diğer özelliği de kontak ve de hava soğutucu tip sistemlere de sahip oluşundan geçmektedir.

     Cihaz Özellikleri :

 • İşletim Sistemi: Android

 • Tipi: Buz Lazer

 • Atış süresi: 1.10 hz

 • Atış alanı: 15*15/15*40

 • Dalga boyu: 808 nm

 • Lazer tipi: Diyot lazer

 • Güç: 2400W

 • Ekran: 15.3 inch Android dokunmatik ekran

 • 2 Yıl garantili, Ücretsiz Kurum, Ücretsiz Servis, Ücretsiz Eğitim Desteği

web-banner 4.png

EAST PRO DIODE

5 Seans da Bitirme Garantisi

EAST PRO DİODE.png
web-banner 3.png

"Buz Epilasyonunun Pürüzsüz Faydaları"

buz başlık.png
 1. Ağrısız Deneyim: Buz epilasyon, soğuk teknoloji sayesinde cilde uygulanan anlık serinlikle ağrısız bir deneyim sunar. Geleneksel epilasyon yöntemlerinin aksine, buz epilasyon kullanıcılar için daha konforlu bir süreç sağlar.

 2. Cildin Hassasiyetini Azaltır: Buz epilasyon, cilde uygulanan soğuk sayesinde cildin hassasiyetini azaltır. Bu özellik, epilasyon işlemi sırasında cildin tahriş olmasını önler, böylece kullanıcılar daha rahat bir deneyim yaşar.

 3. Hızlı ve Etkili Sonuçlar: Buz epilasyon, hızlı ve etkili bir şekilde tüyleri kökten çıkarır. Soğuk teknoloji, tüylerin daha kolay çekilmesini sağlar, bu da daha uzun süreli pürüzsüzlük elde edilmesine katkı sağlar.

 4. Uzun Süreli Pürüzsüzlük: Buz epilasyon, tüylerin yeniden çıkma sürecini yavaşlatarak uzun süreli pürüzsüzlük sağlar. Bu özellik, sık epilasyon işlemlerine gerek kalmadan kullanıcıların daha uzun süre boyunca pürüzsüz bir cilde sahip olmalarını sağlar.

 5. Güvenli ve Hijyenik: Buz epilasyon, hijyenik bir uygulama sunar. Tek kullanımlık başlıklar veya sterilizasyon seçenekleri ile cihazın kullanımı, kullanıcıların ciltleriyle temas etmeden hijyen standartlarını korumasına yardımcı olur.

Buz epilasyon, bu faydalarıyla kullanıcılarına modern, konforlu ve etkili bir epilasyon deneyimi sunarak geleneksel yöntemlere göre önemli avantajlar sağlar.

Fiyat Teklifi Alın

Teşekkürler! Size hemen bir fiyat teklifi göndereceğiz.

bottom of page